O mnie

Nazywam się Anna Bielawska. Jestem Coachem, Life Mentorką, Wspieram Kobiety, które chcą żyć w zgodzie ze sobą i realizować swoje pragnienia serca, pasję i marzenia. Moją życiową misją jest wspieranie osób w sytuacji kryzysowej i przemocowej.

Niejednokrotnie spotkałam się w swoim życiu z trudnymi sytuacjami, które ukształtowały mnie, moje silne wewnętrzne i jaką kobietą jestem. Owszem zdarzają i mi się trudne momenty, ale wiem w jaki sposób poradzić sobie i pokonać przeciwności losu. Doświadczyłam i będę jeszcze doświadczać wiele trudnych sytuacji w moim życiu. Moim sekretem jest postawa jaką przyjmuje gdy dzieją się trudne sytuacje, rzeczy. Jest to, że WZIĘŁAM ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA SIEBIE, SWOJE MYŚLI, SŁOWA I DZIAŁANIA. Jednym z najbardziej ulubionych moich narzędzi jest praktykowanie wdzięczności.


Dlaczego to robię?

Wierzę, że życie w zgodzie ze sobą i swoimi wartościami jest fundamentalne by czuć się spełnioną, szczęśliwą i wolną.

Prywatnie jestem żoną i mamą dwójki wspaniałych synów.Uwielbiam polską kuchnię, spacery nad brzegiem morza oraz spędzanie czasu z rodziną na świeżym powietrzu. Jestem Mamą z Marzeniami, w którą nikt nie wierzył, której nikt nie dawał szansy. Udało mi się uwierzyć w swoje możliwości i zmienić rzeczywistość – teraz towarzyszę innym w ich podróży do samych siebie. Obudzeniu, odkryciu i wzmocnieniu wewnętrznej siły i uwierzeniu w nie same, zwłaszcza wtedy, gdy one same w siebie nie wierzą. Ostatnio podczas konsultacji usłyszałam, że ja to w każdego wierzę, a ja powiedziałam: TAK! Ponieważ wiem jak jest to ważne, aby mieć kogoś kto w nas wierzy pomimo jak my same w siebie nie wierzymy. Dodaje nam to wówczas skrzydeł i przekonujemy się, że jeśli ta dana osoba mocno w nas wierzy to, i my same zaczynamy wierzyć w same siebie.

Pamiętaj, JA W CIEBIE WIERZĘ!

  • – Mentorka i Coach, od ponad 2 lat na sesjach wspiera kobiety w budowaniu wewnętrznej mocy, miłości do siebie, życia w zgodzie ze sobą oraz efektywnego zarządzania sobą w czasie
  • – Współautorka książki “Droga Serca do Ludzi”, Autorka e-booka “Obudź i wzmocnij w sobie swoją wewnętrzną siłę”, “Jak planować i zarządzać sobą w czasie? – 6 wskazówek”
  • – Blogerka, inspiratorka. Na swoim blogu i profilach w social mediach pisze o rozwoju, motywacji i budowaniu relacji ze sobą i innymi.
  • Uczennica Kamili Rowińskiej, Marzeny Żuławnik