Cześć!

Niezmiernie mi miło, że trafiłaś na mojego bloga. Nazywam się Anna Bielawska i jestem Dziewczyną z Marzeniami.


Anna Bielawska dziewczyna z marzeiami

Mama, żona, stażystka-pracuje jako Business Administration Worker Level 3 w Collegu. Na co dzień mieszkam w Wielkiej Brytanii i z sukcesami doradzam innym jak efektywnie wyzwolić swój potencjał, motywuję i pokazuję swoje działania na #poranekzBielawską. Moją misją jest pomaganie ambitnym i przedsiębiorczym osobom, które pragną marzenia przekuć w rzeczywistość. Moim personalnym mottem jest: „Odważ się i biegnij po swoje marzenia”.

Pochodzę z domu dysfunkcyjnego, gdzie obecny był alkohol Zawsze mówiono mi, że nie jestem wystarczająco dobra, że nigdy nie będę mogła odnieść sukcesu oraz nie spełniałam wygórowanych oczekiwań. W życiu borykałam się z wieloma przeciwnościami, które były ze mną obecne przez 18 lat mojego życia. Pewnego dnia powiedziałam sobie, że tylko ja jestem odpowiedzialna za moje życie i ja uczynię je szczęśliwym. I to się dzieje!

Dziś spełniam swoje marzenia. Każdego dnia małymi krokami idę do przodu. Mam misję, w której pragnę pomagać ludziom UWIERZYĆ w SIEBIE i w to, że mogą osiągnąć swoje marzenia, pomimo wcześniejszych schematów, które  znali z domu. Moim sukcesem będzie, gdy chociaż jedna z tych osób powie mi, że dzięki mnie podjęła walkę o siebie i swoje marzenia.

Moja droga zaczęła się od decyzji, mam nadzieję, że Twoja również!

  • Jestem Dziewczyną z Marzeniami, która ma odwagę podjąć decyzję i walczyć o swoje marzenia każdego dnia.
  • Jestem Dziewczyną z Marzeniami, która jest odpowiedzialna za swoje życie i może je uczynić takim jakiego pragnie.
  • Jestem Dziewczyną z Marzeniami, która działa pomimo strachu, wątpliwości, a czasem zniechęcenia, że się nie udaje.

Jestem wdzięczna i szczęśliwa za Ciebie czytającą ten blog. Pamiętaj, że wcześniej w tę Blogerkę nie wierzył nikt. Dziś ona sama uwierzyła w siebie i zdobywa swoje szczyty. Ty także możesz, a więc do dzieła! Chętnie wesprę Cię w działaniach prowadzących prosto do sukcesu.


Ja w Ciebie wierzę. Czas, byś i Ty uwierzyła w siebie!

Anna Bielawska