Wywiady

Wdzięczność to droga na której poznajemy samych siebie i zmieniamy się.

3 stycznia 2021

Wdzięczność to droga na której poznajemy samych siebie i zmieniamy się. To proces w którym przechodzimy wewnętrzną transformację. Na ile silną? Na tyle ile my sami jesteśmy gotowi. Ta gotowość na każdym etapie życia jest inna. Systematyczna praktyka daje wewnętrzną odwagę wchodzenia w głąb siebie i odkrywania swoich potencjałów siły jeszcze mocniej, a nie kiedy na nowo. Nie mam reguły czasu. Wdzięczność jest narzędziem dla każdego. Umiejętność pokazania pracy z wdzięcznością i rozbudzania potencjału ciekawości. Na ile silny będzie? Na ile zagości? Wszystko zależy od chęci poznania przez drugą osobę.

Wywiad z współautorką książki ” Droga Serca do Ludzi” Anną Hajnrych

Ania jest Ambasadorką Klubu Kobiecego Szczęścia, Założycielką profilu na Instagramie Kobieta.Psoriasis. Jest ona współautorką książki „Droga Serca do ludzi”. Jest ona kobietą, która otworzyła serce i zobaczyła piękno świata poprzez praktykowanie wdzięczności. Uważa, że wdzięczność praktykowana systematycznie uczy zdrowego optymizmu. Dziś jest ona kobietą, która spełnia swoje marzenia i cele. Jej mottem jest „Otwórz serce, a ujrzysz magię otaczającego Nas Świata”.

Magia wdzięczności

Z Anią poznałyśmy się podczas pisania książki ” Droga Serca do ludzi”. Ania jest kobietą, która otworzyła i zobaczyła piękno otaczającego jej świata poprzez wyrażanie wdzięczności. Ania swoją postawą i historią pokazała mi swoją niesamowitą drogę zmian. Uważa ona, że odczuwanie wdzięczności daje impuls do działania, zauważania i doceniania tego co najpiękniejsze w naszym życiu, a także uczy zdrowego optymizmu. Dziś jest ona kobietą , która spełnia swoje marzenia, cele i pragnienia.

„Otoczka słów” a wdzięczność

Anna Hajnryk: „Otoczka słów” w ukazywaniu wdzięczności nie kiedy nie nadaje dobrego toru w zasianiu tego ziarna ciekowości. Czemu? Wiele osób czuję potrzebę, ale także czuj lęk przed dotknięciem  czegoś nowego.  To jest normalne. Boimy się przyznać przed sobą, że chcemy wchodzić w nowe nieznane. Ocena innych nie kiedy paraliżuje nas, to jest strach w potrzebie akceptacji przez innych.

Jak przełamać tak stary stereotyp, który przeplata się przez wiele sytuacji, rożnych?

Anna Hajnryk: Czy w ogóle można? Czy jest to realne? Tak, jest to możliwe i realne. To my sami. My pokazując, że możemy dokonywać zmian. Jesteśmy świadectwami współczesnego świata w którym my dokujemy sami zmian. Jak? To jest proste. To jest to jak prowadzimy nasze życie z najcudowniejszym kompasem jakim serce. Kompas życia to jest serce. „Otwórz serce a ujrzysz magię otaczającego Nas ŚWIATA”. Otworzyłam wraz z wdzięcznością serce i ujrzałam to co jest najpiękniejsze i najważniejsze.

Jak zobaczyłaś wdzięczność?

Anna Hajnryk: Zobaczyłam ją bez „otoczki słów”. Ty też możesz przekazywać dobro wraz z wdzięczności i możesz uczyć się tego dobra wplatając je w życie. Nie bój się Nowego i łam najstarszy stereotyp, który istnieje. Nie oceniaj, ale doceniaj. Twórz sieć dobra wokół siebie i „zarażaj” tym dobrem innych. Twórzcie razem potęgę wdzięczności dobra. Życie to chwila i niech to będzie chwila dobra.

Link do wywiadu:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *